Hakkımızda


    2019 yılında kurulmuş olan Premium Yatçılık Organizasyon Tic. Ltd. Şti, 2014 yılından beri İstanbul Boğazı ve çevresinde deniz turizm hizmetleri vermektedir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana, İstanbul Boğaz temalı, özgün deniz turu programları gerçekleştirmekte, yerli ve yabancı gezginlere yönelik motoryat ve deniz turizmi alanında başarıyla faaliyet göstermekteyiz.

 

    Genç, yenilikçi, aynı zamanda yıllarca deniz turizmi sektöründe çalışmış deneyimli yönetici kadrosu ve personeli ile dinamik bir ekibiz.

 

    Premium Yatçılık Organizasyon Tic. Ltd. Şti olarak, İstanbul Boğazının tarihi dokusu ve coğrafyasını siz yat ve tekne severlere tanıtmayı amaç edindik. Düzenlediğimiz turlar ile İstanbul’un inanılmaz güzelliklerini yakaladık, tarih ve çevre bilincini geliştirmeye, bu doğa harikası şehrin doğal ve kültürel mirasın önemini ortaya çıkarmaya çalıştık.

 

    Kısaca, yaratıcı ve güzel hizmetler sunarak unutulmaz İstanbul Boğazı deneyimleri yaşatmış, bizi tercih eden misafirlerimizden yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak başarılı turlar gerçekleştirmiş, yenilikçi ve sıradışı hizmetler sunan bir acentayız. Hizmet alanlarımızı değer katarak genişleten, ulusal ve uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, köklü, global düşünen, yerel değerlerin bilincinde olan, ve üstlendiği her işi kültürel öğeleri ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. Denizin mükemmel yüzü, İstanbul koylarının ve adalar bölgesinin serinleten yönü ile unutulmaz keyfini yaşatan firmamız, İstanbul Boğazı motoryat turları noktasında tercih edilen hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek adına sürekli alt yapı çalışmalarına yenilikler ekleyen firmamız, sektörün lider ismi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

 

    Premium Yatçılık Organizasyon Tic. Ltd. Şti olarak, tekne kiralama hizmetlerini de değerlendirerek yazın keyfini en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. İstanbul Boğazı yat turu sayesinde çevreyi tanıma ve keşfetme fırsatı sunduğumuz profesyonel ekibimiz ile aradığınızdan çok daha fazlasını elde etmenin memnuniyeti ile gezinizin daha da uzamasını isteyeceksiniz.

 

    “Keyifli Vakit Geçirmek Artık Daha Kolay” sloganı ve ‘’Yatkirala markamız’’ ile hareket ettiğimiz firmamızın güler yüzlü personeli, deneyimli kaptanları ve her bütçeye uygun motoryat seçenekleri ile İstanbul Boğazı’nın heyecan verici yönlerini yakalayacak, bir dahaki gezi zamanınızı iple çekeceksiniz.

 

 

Saygılarımızla,

Premium Yatçılık Organizasyon Tic. Ltd. Şti