Mehtap Turları


 

 

Mehtap Turu

 

    Mehtap turu ile harika anlar geçirmek ve mehtap ışığında eğlenceli saatler yaşamak için en doğru tercihi bizi seçerek yapabilirsiniz.İstanbul dünyaca ünlü boğazı ve deniz manzarası ile dillere destan bir güzelliğe sahiptir. Dünyanın hemen her yerinden gelen turistler İstanbul’da gece saatlerinde mehtap turuna çıkmak ve boğazın masmavi sularında ilerlerken gece karanlığında unutulmaz anlar yaşamak ister. Üstelik bu anlar müzik ve lezzet ziyafeti ile bir araya geldiğinde tadına doyum olmaz bir eğlence ortaya çıkar.

 

    Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan iki yaka arasında salınarak serin havada sevdiklerinizle vakit geçirmek istediğinizde tercihiniz elbette boğaz turu olması gerekir. Boğaz turu olarak adlandırdığımız mehtap turları mega kent İstanbul’un kalabalığından uzaklaşmak ve huzur bulmak adına eşsiz bir seçenek olarak ortaya çıkar. Trafikte zaman geçirmekten yorulan ve yol bulma stresinden kurtulmak isteyen kişilerin ilk tercihi olan mehtap turu değişik destinasyonlarda gerçekleştirilir. Siz de boğazda harika bir görsel şölene şahitlik etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Mehtap Turunda Evlilik Teklifi

 

    Mehtap turu bir eğlence ve iyi vakit geçirme etkinliği olarak görülmesinin yanı sıra bazı bireyler için en özel anların daha da özel kılınmasına yardımcı olur. Bu özel anlarında başındaysa evlilik teklifleri gelir.

 

    Evlilik teklifi çiftlerin hayallerindeki mutluluğa kavuşması adına ilk adımı atmaları anlamına gelir. Söz konusu ilk adımın atılması sırasında ise genç kızlar herkesi etkileyen ve görselliği ile unutulmaz bir evlilik teklifi hayali kurar. Sevdiğiniz kadının hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve dillere destan bir evlilik teklifi ile aşkınızı haykırmak için mehtap turu sırasında bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Mehtap turu botlarımızı ister özel olarak kiralayarak ister tur sırasında spontane gelişmiş havası göstererek bir evlilik teklifi planlaması yapabilirsiniz.

 

    Evlilik teklifinizin istediğiniz şekilde gerçekleşebilmesi için size her konuda yardımcı oluyoruz. Üstelik bu unutulmaz dakikaların kayıt altına alınması adına da sizlere hizmet sunuyoruz. Mehtap turumuz ve mehtap turumuz sırasında nasıl hizmetlerden faydalanabileceğinizi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Mehtap Turunda Kutlama

 

    Kutlamalar klasik anlamda bir tören salonu veya düğün salonunda gerçekleştirilen kapalı mekân etkinlikleridir. Ancak son dönemlerde oldukça popülerleşen açık mekân kutlamaları ile siz de hayallerinizdeki düğün, nişan ve kına eğlencelerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu eğlenceleri açık mekânda yapmanızın yanı sıra deniz üstünde bir mehtap turu sırasında gerçekleştirerek harika anlar yaşayabilirsiniz.

 

    Düğün, nişan ve kına gecenizi mehtap turu sırasında harika boğaz manzarası ile yapmak istediğinizde sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerek eğlence organizasyonu gerekse kamera ve müzik konularında sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Eğlence sırasında yemekli bir tercih yapmanız durumundaysa en lezzetli yemeklerin misafirlere servis edilmesini de sağlıyoruz.

 

    Mehtap turu ile düğününüzü veya nişan töreninizi enfes bir ana çevirmek mi istiyorsunuz? O zaman vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Erken rezervasyon yaptırarak dilediğiniz tarihte istediğiniz organizasyonu yapabilirsiniz.

 

Mehtap Turunda Kurumsal Toplantılar

 

    Mehtap turu genellikle eğlence ve iyi vakit geçirmek için kullanılan etkinlikler olsa da bazı bireyler mehtap turunu farklı amaçlar için kullanarak unutulmaz toplantılara imkân tanır. Bunların başında kurumsal toplantıların mehtap eşliğinde gerçekleştirilmesidir. Özellikle İstanbul’un güzelliklerine aşina olmayan iş ortaklarınızla iş konuşmak ve harika anlaşmalara imza atmak istediğinizde etkileyici bir toplantı mekânı arayışına girersiniz. Kimsenin aklına gelmeyen ve eşsiz İstanbul manzarası ile başarılı işlere imza atmanıza imkân tanıyan mehtap turu ile kurumsal toplantılarınızı yapabilirsiniz.

 

    Kurumsal bir toplantının gerçekleştirilebilmesi adına ihtiyaç duyulan sakin ve huzurlu ortamı sağlarken aynı zamanda klasik müzikle size unutulmaz bir toplantı yapma fırsatı sunuyoruz. Misafirlerinize ve iş ortaklarınıza mehtap turu sırasında yemek ikramı yapmak istediğiniz durumlarda İstanbul ve Türk mutfağının enfes lezzetlerini de sizlere sunuyoruz.

 

    İster bir eğlence için mehtap turu gerçekleştirmek ister bir evlilik teklifinde mehtap turuna çıkmak isterse de kurumsal işleriniz için mehtapta gezinmek için hemen bizi tercih edebilirsiniz. Mehtap turu konusunda tecrübeli ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olurken fiyatlar konusunda da başka hiçbir yerde bulamayacağınız seçenekler sunar. Mehtap turu ve mehtap turları organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.