Yemekli Boğaz Turu


 

 

Yemekli Yat Turu

 

    Yemekli yat turu, yat turu hizmetleri arasında yer alan ve sık sık talep gören bir hizmettir. Adından da anlaşıldığı gibi yemekli yat turu, yat ya da tekneler ile yapılan tur esnasında yemek verilmesi anlamına gelmektedir. Yemekli yat turu, çeşitli organizasyonlar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Peki, bunlar nelerdir? Gelin hep beraber inceleyelim.

 

Doğum Günü Organizasyonları

 

    Doğum günü organizasyonları dendiği zaman akla genelde yemekli organizasyonlar gelmemektedir. Doğum günü organizasyonları genellikle yemek yerine kuru pasta, börek gibi atıştırmalıklar ile gerçekleştirilen organizasyonlardır. Ancak bazı doğum günü organizasyonları, yemekli olabilmektedir. Yemekli doğum günü organizasyonları genellikle 20 yaş ve üzeri kişilerin tercih ettiği akşamları gerçekleştirilecek olan doğum günlerde tercih edilmektedir. Bu doğrultuda birbirinden farklı menüler ile sunulan yemekli yat turu doğum günü organizasyonunu tercih ederek doğum gününüzü unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Yemekli yat turunu mehtap turu ile pekiştirebileceğinizi unutmayın!

 

Düğün, Nişan Organizasyonları

 

    Düğün ve nişan organizasyonları yemekli yat turu hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Ancak burada nişan ve düğün organizasyonlarının çok daha detaylı organizasyonlar olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Nişan ve düğün organizasyonları sırasında çok daha fazla efor sarf edildiğini ifade edebiliriz. Eğer düğün ve nişan organizasyonlarından birini düzenlemeyi planlıyorsanız bu organizasyonları yemekli bir şekilde düzenlemeniz çok daha iyi olacaktır. Konseptinize en uygun şekilde yemek menüsü seçerek nişan ve düğün organizasyonlarınızı eşsiz bir hale getirebilirsiniz.

 

Gündüz Boğaz Turları

 

    Gündüz hazırlanan boğaz turları sırasında turunuzun yemekli olmasını tercih edebilirsiniz. Ancak bunun için belirli bir davetli sayısına ulaşılması gerekmektedir. Bu sayede hem karnınızı hem de gözünüzü doyurarak eşsiz dakikalar geçirebilirsiniz. Yemekli yat turu sırasında birbirinden eğlenceli dakikalar geçirerek unutulmaz anlara şahitlik edebilirsiniz.

 

Gece Boğaz Turları

 

    Mehtap turu olarak da adlandırılan gece boğaz turları sırasında yemek talebiniz olabilir. Tıpkı gündüz turlarında olduğu gibi gece turlarında da belirli bir grup sayısına ulaşılması gerekmektedir. Bu sayede tekne sadece sizin için rezerve edilir ve başka bir müşteri tekneye alınmaz. Mehtap turunu yemekli bir hale getirerek eşsiz dakikalar yaşayabilirsiniz.

 

İftar Yemeği

 

    Yemekli yat turu kapsamında sunulan bir hizmette iftar yemeğidir. Ramazan ayında boğaz manzaralı eşsiz bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız yemekli yat turu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ramazan ayında düzenlenen iftar yemeğinin güzel ve şık bir teknede düzenlemesi muhteşem anlar yaşamanıza neden olacaktır.

 

Yemekli Paket Yat Turları

 

    Bu turlar, tekne kiralama firmamız tarafından belirli günlerde ve belirli saatlerde hazırlanan turlardır. Paket tur şeklinde sunulan yemekli yat turu kapsamında boğazın tadını çıkarırken yemeğinizi yiyebilirsiniz.

    Yukarıda yemekli yat turu kapsamında hangi organizasyonların yapılabileceğinden bahsettik. Bu organizasyonlar göz önüne alındığında yemekli yat turlarının nasıl yapıldığı ile ilgili daha detaylı bilgi verebiliriz.

 

En Profesyonel Yemekli Yat Turu Hizmeti

 

    Yemekli yat turu, güneşin, ayın ve denizin keyfini çıkarmak isteyen kişilerin sık sık tercih ettiği bir yat turu seçeneğidir. Yemekli yat turu ile yemeğinizi yerken aynı zaman da boğazın ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu doğrultuda yemekli yat turu hizmeti ile ilgili detaylı bir araştırma içerisine girerek birbirinden eşsiz anlara şahitlik edebilirsiniz. Peki, yemekli yat turu organizasyonu nasıl düzenlenir?

    Yemekli yat turu organizasyonu düzenlerken dikkat edilecek en önemli nokta organizasyonun amacıdır. Yemekli yat turu düğün, doğum günü gibi bir organizasyon için mi yoksa iftar ya da özel bir toplu için mi tercih edilmektedir? Bu soruya cevap vermeli ve bu doğrultuda bir hizmet talep etmelisiniz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda en kaliteli ve en profesyonel yemekli yat turu hizmetine sahip olabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan birbirinden güzel teknelerden birini organizasyonunuz için rezerve edebilir ve unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

    Eğer sizin de yemekli yat turu hizmetine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz! Firmamızın müşterilerine sunduğu lezzetli yemeklerin bulunduğu yemekli yat turu hizmetimize başvurarak sevdiklerinize muhteşem dakikalar yaşayabilirsiniz. Yemekli yat turu hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.