Evlilik Teklifi


 

Teknede Evlilik Teklifi

 

    Teknede evlilik teklifi, adından da anlaşıldığı gibi birbirini seven ve evlilik yolunda olan çiftlerin hayatlarındaki en önemli kararı verirken kullandıkları mekanlardan bir tanesidir. Evlilik teklifi Türk kültüründe genellikle erkekler tarafından yapılmaktadır. Bu doğrultuda beylere çok büyük görev düşmektedir. Kadınlar mutlu etmek ve evlilik teklifi etmek için teknelerin tercih edilmesi için son zamanlarda pek çok kişinin sık sık başvurduğu yöntemler arasında yer almaktadır. Sıradanlıktan sıkılan kişilerin tercih ettiği teknede evlilik teklifi hizmeti ile hayat arkadaşınıza hayatının en önemli ve en özel sorusunu yöneltebilir ve evlilik yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

    Teknede evlilik teklifi, özellikle sıradan evlilik tekliflerinden sıkılan ve hayatında çeşitli farklılıklar isteyen kişilerin kullandığı evlilik yöntemlerinden bir tanesidir. Eğer siz de hayat arkadaşınız hayatının en önemli sorularından birini yöneltecekseniz ve farklı bir evlilik teklifi araştırıyorsanız teknede evlilik teklifi fikri tam size göre! Peki, teknede evlilik tekne nasıl edilir? Nasıl bir plan yapmanız gerekmektedir? Gelin hep beraber inceleyelim.

 

Teknede Evlilik Teklifi Planı Nasıl Yapılır

 

    Teknede evlilik teklifi etmeye karar verdiyseniz öncelikle zamanı belirlemelisiniz. Özellikle tekne turlarının çok olduğu haftasonu ve bayram tatili gibi günlerde evlilik teklifi etmeye karar verdiyseniz müsait tekne bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle hem kendinize uygun hem de teknelerin uygun olacağı bir zaman seçmeniz çok iyi olacaktır. Aksi takdirde teknesiz kalabilir ve evlilik teklifi planınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Zaman ile ilgili bunların dışında erken rezervasyonun öneminde de bahsedebilmek mümkündür. Erken rezervasyon ile hem daha uygun fiyatlara evlilik teklifi organizasyonu yapabilirsiniz hem de müsait tekne bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

 

    Teknede evlilik teklifi etmeyi karar verdiğinizde zamanı da belirledikten sonra kendi ihtiyaçlarınıza yönelik bir tekne arayışına girmelisiniz. Bu doğrultuda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, sizlere en uygun tekneleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Üstelik evlilik teklifi organizasyonunda pek çok tecrübemiz var. Eğer evlilik teklifi için bizim teknelerimizden birini tercih ederseniz pişman olmazsınız! Evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili bir tecrübesi ya da bilgisi olmayan firmalar ile çalışmanız durumunda evlilik teklifi organizasyonunuzun bir kabusa döndüğünü görebilirsiniz. Bu nedenle organizasyonu yapacağınız tekne ile ilgili detaylı bir araştırma yapmanız evlilik teklifinizin unutulmaz hale gelmesini sağlayacaktır.

 

    Evlilik teklifi yapacağınız zamanı ve tekneyi ayarladıktan sonra sıra tekne organizasyonu sırasında kullanacağınız konsepte geliyor. Teknede evlilik teklifi yapacaksınız ama nasıl bir evlilik teklifi yapacaksınız? Aklınızda bir konsept olabilir. Fakat aklınız da bir konsept fikri de olmayadabilir. İşte bu nokta organizasyon için anlaştığınız teknenin önemi çok büyük. Peki, teknede evlilik teklifi fikirleri nelerdir?  Teknede evlilik teklifi konseptleri nasıl olabilir? Gelin inceleyelim.

 

Teknede Evlilik Teklifi Fikirleri

 

    Teknede evlilik teklifi dendiği zaman akla ilk olarak şık bir yemek masası, mumlar, ışıklandırılmış bir tekne akla gelmektedir. Ancak sizin klasik evlilik tekliflerinden farklı bir evlilik teklifi yapacağınızı düşünerek sizler için birkaç evlilik teklifi fikri sunacağız.

 

    Teknede evlilik teklifini alışılmışın dışında çıkarak denizi de işin içine alıp gerçekleştirebilirsiniz. Akşamları denize girmeyi seviyorsanız kiralayacağınız tekneyi bir kıyıya geçip evlilik teklifinizi yapıp orada denize girerek anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra evlilik teklifinizi söz konusu kıyıda da gerçekleştirebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınız ile bir sürpriz planlıyorsanız arkadaşlarınız sizi bu kıyı da bekleyebilir ve teklifinizi o anda gerçekleştirebilirsiniz.

 

    Teknede evlilik teklifi yaparken kullanabileceğiniz bir diğer fikir ise sevdiğiniz kadın için kısa bir film hazırlayıp bunu izleterek kısa filmin sonunda evlilik teklifinizi gerçekleştirmek olabilir. Özellikle mehtabın altında bu romantik filmi izleyerek son derece duygusal dakikalar yaşayabilirsiniz.

 

    Teknede evlilik teklifi fikirlerinden bir tanesi de havai fişekler ya da uçurtma gibi yöntemler ile gökyüzüne yazı yazdırmak olabilir. Bu sayede çok farklı bir evlenme teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

 

    Eğer siz de teknede evlenme teklifi yapmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Evlilik teklifi organizasyonunda uzman ve tecrübeli kadromuz ile size farklı fikirler verebilir ve en özel gününüzü unutulmaz anlar haline getirebiliriz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.